Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Ангари і павільйони

Щоб прорахувати ціну і купити замовний великий шатер (ангар, павільйон, склад, сховище), натискайте кнопку "Надіслати заявку на прорахунок"Всі підкатегорії


Надіслати заявку на прорахунок
Надіслати заявку на прорахунок


Компанія RoDim пропонує Вам виготовлення і доставку під замовлення промислових тентів, ангарів і павільйонів в Україні!

Тентові ангари - це багатофункціональні павільйони, які можна використовувати для урочистих і повсякденних цілей. Від капітальних будов вони відрізняються високою швидкістю установки і помірною вартістю. Каркасно-тентові ангари надійні і практичні, можуть використовуватися як склади для зберігання зерна, як торгове або виробниче приміщення, а також для проведення свят і конференцій. На проектування та виготовлення витрачається мінімум фінансових і тимчасових витрат.

Тентова тканина ПВХ, з якої роблять ангар, є високотехнологічним полотном, стійким до погодних умов і різних деформацій. Воно надійно в експлуатації, зберігає початковий колір полотна, його досить складно розтягти або порвати.

Ціна на тентовий ангар під ключ в інтернет-магазині RoDim залежить від щільності тканини, габаритів павільйону та інших параметрів, купити тентові ангари в роздріб і оптом можна в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові та інших містах України. Ми створюємо конструкції самостійно, що гарантує адекватну вартість без переплат посередникам. Наша компанія займається виробництвом тентових складів, ангарів, зерносховищ повного циклу, менеджери запропонують вам перевірені часом і досвідом конструкції.

Чому варто замовити швидкобудуюємі тентові ангари у нас:

1) Висока якість виконання. Конструкція має сталевий каркас, стійкий до корозії. Покриття тенту міцне, витримує практично будь-які погодні умови. Всі елементи мають тривалий термін служби - в середньому до 15 років без деформації.
2) Мобільність. Монтувати будівлю швидко, так само як і робити демонтаж. В результаті ангар можна розмістити в абсолютно іншому місці. Деталі не займають багато місця, спецтехніка не знадобиться.
3) Мінімальні терміни і простота установки. Для зведення будівлі не потрібно брати дозволу у державних служб, не потрібні узгодження. Ангар зводиться за кілька тижнів.
4) Багатофункціональність. Тентовий ангар задовольняє потреби промисловості, підходить для сільськогосподарських потреб, торгових організацій, свят, виставок і т.д.

Звести тентовий ангар можна практично в будь-якому місці, це дійсно зручно. Конструкція розбірна, при бажанні її швидко можна перемістити. Наші професіонали також можуть додати в побудову інші важливі елементи, зробити унікальне замовлення.

Для оформлення замовлення виберіть бажану конструкцію, її розміри, відправте заявку на прорахунок. На тентові ангари вартість буде розраховуватися індивідуально нашими фахівцями, з огляду на всі важливі нюанси.

 Другая посылка