Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Псевдоскоп

Компанія RoDim пропонує купити псевдоскоп - чудовий прилад, який вперше був описаний сером Чарльзом Уитстоном в 1830 році.Всі підкатегорії


Гіперскоп (Hyperscope)

1 600 грн
Купити
Детальніше

Псевдоскоп (Pseudoscope)

1 950 грн
Купити
Детальніше

Псевдоскоп купити в Харкові!

Псевдоскоп створює одну з найчудовіших оптичних ілюзій, при цьому зображення змінюється так, що праве око бачить те, що повинен бачити ліве око, і навпаки. Псевдоскоп за рахунок двох пар дзеркал міняє місцями зображення для лівого і правого очей. Так як наявність двох очей дозволяє людині бачити об'ємні фігури, оцінюючи відстань до них, то при заміні місцями інформації одержуваної лівим і правим оком, досягається цікавий ефект: ті предмети, які були ближче - віддаляються, а дальні наближаються. Це означає, що передній і задній план міняються місцями. При перегляді об'єктів через псевдоскоп опуклі предмети стають увігнутими. Псевдоскоп дозволить Вам по іншому побачити світ і отримати нові позитивні емоції. Погляньте на добре знайомі навколишні об'єкти і побачите багато цікавого. При цьому найбільше ефект досягається на незнайомих речах, правильний образ яких мозок не має. При використанні псевдоскоп псевдоскопіческое бачення бореться з нормальним для мозку зором. Псевдоскоп дозволяє краще зрозуміти, як візуальна інформація надходить в мозок для обробки. У деяких людей мозок пригнічує неправильну інтерпретацію простору і щоб досягти псевдоскопіческого ефекту може знадобитися трохи часу.

Гіперскоп являє собою пристрій спостереження, яке використовує систему дзеркал, щоб збільшити відстань між вашими очима. Це дозволяє побачити світ по-іншому, більш захоплюючим і з більшою глибиною. Середня відстань між очима становить близько 65 мм. при використанні гіперскопа відстань збільшується до 240 мм.

Нас знаходять по запитам: псевдоскоп купити в Луганську, псевдоскоп, інверсійні окуляри купити в Рівне, окуляри перевертають зображення, псевдоскоп купити в Кіровограді, купити окуляри перевертають зображення, інверсійні окуляри купити в Черкасах, псевдоскоп купити, псевдоскоп купити в Луцьку, купити псевдоскоп, псевдоскоп купити в Севастополі, призматичні окуляри Київ, окуляри перворчівающіе зображення купити в Хмельницькому, псевдоскоп Київ, псевдоскоп купити в Миколаєві, окуляри інверсійні купити в Сімферополі, купити псевдоскоп, псевдоскоп купити в Кривому розі, псевдоскоп купити в Кременчуці, псевдоскоп купити в Херсоні, псевдоскоп купити в Львові, псевдоскоп купити в Запоріжжі, псевдоскоп, псевдоскоп купити в Донецьку, купити псевдоскоп, псевдоскоп купити в Дніпропетровську, купити інверсійні окуляри в Києві, псевдоскоп купити в Харкові, купити окуляри перевертають зображення в Харкові.

 Другая посылка