Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Ростові ляльки

ЩОБ ПРОРАХУВАТИ ЦІНУ І КУПИТИ РОСТОВІ ЛЯЛЬКИ НАТИСКАЙТЕ КНОПКУ "НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК"Всі підкатегорії


Надіслати заявку на прорахунок
Надіслати заявку на прорахунок


Виготовляємо ростові ляльки з якісних матеріалів за найдоступнішими цінами!

Ростові ляльки для промо акцій - це відмінна можливість виділитися і привернути увагу потенційних покупців. Костюми відомих персонажів часто використовуються в рекламі, але це не єдина сфера їх застосування. Тварина або герой мультика - частий гість на різних заходах, включаючи дитячий день народження, корпоратив або виставку.

Купити ростові ляльки оптом і в роздріб в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові та інших містах України можна в інтернет-магазині RoDim. Ми шиємо костюми самостійно, враховуючи всі побажання замовника. При виготовленні використовуються тільки якісні матеріали, які роблять ляльку естетично привабливою, а костюм - зручним і зносостійким. Для більшої об'ємності і реалістичності ми використовуємо штучне хутро, фліс, нутрощі заповнюємо поролоном. В результаті лялька виглядає так, як потрібно.

Ми не обмежуємо клієнтів в їх фантазії. У нас можна замовити ростові фігури тварин, героїв мультфільмів, комп'ютерних ігор, фільмів, костюми їжі або будь-яких звичних речей. Лялька з легкістю підніме настрій і налаштує людини на довіру до вашого бренду.

Купити ростовую ляльку недорого складно, так як виготовлення такого костюма вимагає майстерності професіоналів і використання дорогих матеріалів. Але ми завжди йдемо назустріч замовникам і пропонуємо мінімальні ціни на товар. Підсумкова ціна залежить від складності костюма, витрачених тканин.

Як замовити ростовую ляльку:

1) Необхідно визначитися з персонажем, за яким буде створений костюм. Для цього можна відправити нам фото, кадр з фільму або описати словами. Ми ж зможемо прорахувати вартість такого костюма і терміни виконання. Зазвичай на виготовлення йде від 7 до 14 днів.
2) Після внесення 50% передоплати наш дизайнер малює ескіз майбутньої ляльки. Також враховуються матеріали, за допомогою яких лялька буде створена. На цьому етапі замовник може вносити правки.
3) Виріб запускається в роботу нашими майстрами. Після повного виготовлення замовник отримує фотозвіт. Далі ростові ляльки для аніматора або промо-акцій відправляються до замовника однієї з поштових служб.

Купити ростовий костюм все таки варто, так як такий елемент свята завжди приверне максимум уваги і подарує позитивні емоції. Наші ляльки завжди виходять яскравими і об'ємними, адже ми завжди використовуємо найкращі матеріали та техніку для виготовлення. При цьому людина, яка знаходиться всередині, відчуває мінімум дискомфорту і може безпечно здійснювати свої обов'язки.Другая посылка