Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Казанки

Компанія RoDim пропонує купити алюмінієві казанки для походу, які в усі часи користуються величезною популярністю. Казанки стали незамінним помічником для любителів похідної кухні.Всі підкатегорії


Тринога з гачком для підвішування похідного казанка над багаттям

200 грн
Купити
Детальніше

Похідний алюмінієвий туристичний казанок на 6 літрів

270 грн
Купити
Детальніше

Похідний алюмінієвий туристичний казанок на 8 літрів

320 грн
Купити
Детальніше

Похідний алюмінієвий туристичний казанок на 10 літрів

360 грн
Купити
Детальніше

Похідний алюмінієвий туристичний казанок на 12 літрів

390 грн
Купити
Детальніше

Купити алюмінієвий казанок похідний в Харкові!

Похідний туристичний казанок має кришку, але при цьому легкий і надійний в експлуатації. Казанок комплектується дугоподібної ручкою для підвішування над вогнем.

Нас знаходять по запитам: казанок купити в Луганську, казанок алюмінієвий купити, казанок купити в Рівне, казанок похідний купити в Кіровограді, казанок купити, казанок купити в Черкасах, туристичний казанок купити, казанок купити в Луцьку, купити казанок для походу, казанок купити в Севастополі, казанок Київ, казанок для каші, казанок купити в Хмельницькому, казанок алюмінієвий Київ, казанок купити в Миколаєві, казанок купити в Сімферополі, купити казанок для каші, казанок похідний купити в Кривому Розі, казанок купити в Кременчуці, казанок купити в Херсоні, туристичний казанок, похідний казанок купити в Львові, похідний казанок з алюмінію, казанок купити в Запоріжжі, казанок 6 літрів, казанок купити в Донецьку, казанок купити в Дніпропетровську, купити казанок в Києві, казанок купити Харків, купити казанок в Харкові.

 Другая посылка