Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Ігротека

Купити цікаві іграшки і дитячі товари

Іграшки для дітей виконують не просто розважальну роль. Вони допомагають пізнавати навколишній світ, розвивати навички та вміння, а також осягати особливості соціальної взаємодії. Тому важливо, щоб дитина на кожному віковому етапі мала доступ до потрібної категорії іграшок. Немовлятам необхідні брязкальця, різні фігурки зі звуковими ефектами або розвиваючі комплекси.

Малюкам до 3 років рекомендують дарувати сортери, машинки, ляльки, м'ячі і пірамідки. Дошкільнятам необхідно розвивати дрібну моторику і посидючість, тому фахівці рекомендують для них пазли, набори для творчості. Дітей молодшого шкільного віку можна зацікавити настільними іграми, конструкторами, технікою. Інтернет магазин Rodim подбав про подарунок для дитини будь-якого віку, у нас ви можете купити дитячі іграшки на будь-який смак і вік.

У вас малюк-непосида, який вимагає постійно активності? Тоді рекомендуємо для нього придбати батут, підвісну гойдалку або веломобіль. Вони допоможуть дитині витрачати енергію, і після активного проведення часу міцно спати. Якщо ж ваше чадо любить що-небудь придумувати, будувати, в процесі гри використовує кілька видів іграшок, тоді купіть йому конструктор або набори юного дослідника.

Такі товари корисні для дітей будь-якого віку, вони розвивають логіку, фантазію, вчать мислити нестандартно. Для творчих особистостей, які описали всі шпалери в квартирі і взялися за меблі, ми рекомендуємо придбати планшети для малювання і пристосування для живопису.

При виборі подарунка для малюка особлива увага приділяється якості виробу. У нашому інтернет магазині представлені іграшки для дітей, які виконані виключно з безпечних матеріалів. Всі вони мають відповідні сертифікати, які можна запросити у наших консультантів.

Слід пам'ятати про те, що іграшка буде зустрінута малюком з радістю і буде затребуваною лише в тому випадку, якщо вона правильно підібрана з точки зору віку. Не варто поспішати, і купувати для трирічної дитини іграшку, яка розрахована на дошкільнят. Малюк не зможе розібратися з нею, йому стане нецікаво, і виріб буде припадати пилом у кутку, чекаючи свого часу.

У нашому інтернет-магазині ми зібрали іграшки для дітей різного віку і захоплень. Загляньте до нас, і порадуйте малюка ідеальним подарунком!

 Другая посылка