Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Інвертоскоп

Компанія RoDim пропонує купити окуляри, що перевертають зображення!Всі підкатегорії


Інвертоскоп, інверсійні окуляри

2 750 грн
Купити
Детальніше

Інвертоскоп купити в Харкові!

Використання реверсивних окулярів (інвертоскопа) дозволить Вам по новому побачити навколишній світ. Реверсивні окуляри дозволяють перевернути світ з ніг на голову! Крім того, ви можете налаштувати призми для створення ефекту інверсії право і ліво. З часів Леонардо да Вінчі (1452 - 1519) люди задавалися питанням, як образи оточуючого нас світу, які потрапляють на сітківку нашого ока перевернутими, ми все ж бачимо в правильному положенні. Ще в 1890-х роках американським вченим Джорджем Стреттон був проведений цікавий експеримент, який повинен був дати відповідь на питання - що станеться з людиною, якщо він буде дивитися на навколишній світ через призму, що перевертає зображення. Підчас експерименту Джордж Стреттон виявив, що через 4 дні, його мозок почав підлаштовуватися, і він знову міг бачити світ в правильному положенні. Ми не стверджуємо, що Ви зможете відтворити експеримент Джорджа Стреттона. Проте, інверсійні окуляри, дозволять Вам цікаво і незвично провести час, виконуючи навіть найпростіші на перший погляд дії: потиснути руку комусь, підняти що-небудь з підлоги або столу, налити воду в стакан, спробуйте хоча б пройтися по кімнаті (звичайно ж під контролем когось). Зазвичай, коли людина дивиться на світ, його мозок перевертає зображення на сітківці ока в двох напрямках: вгору-вниз і вправо-вліво. Призми в даному інвертоскопе виконані з якісного оргскла і перевертають зображення тільки в одному напрямку вгору-вниз. Однак, якщо їх повернути на 90 градусів, то призми перевернуть зображення з ліва на право. Комплект інвертоскопа включає в себе легкий пластиковий корпус, два круглих держателя з МДФ для призм, дві високоякісні призми з оргскла з профілем 35x20 мм, невелика пилочка для коригування отворів для призм в прізмодержателях і згладжування країв.

Вказівка ​​з безпеки. Носіння окулярів, що перевертають зображення може привести до втрати нормальної орієнтації. Поки ви носите інверсійні очки не робіть ніяких різких і небезпечних рухів, які можуть привести до падіння або травми. Якщо ви хочете відчути і вивчити вплив інвертоскопа, ви повинні носити інверсійні окуляри, принаймні годину. Однак, якщо носити окуляри протягом тривалого часу, деякі люди можуть погано себе почувати (з'являється почуття дізоріентаціі, запаморочення і нудота). Якщо це станеться, необхідно припинити використання інвертоскопа. Ймовірно, не потрібно говорити про це, але не в якому разі не слід підчас використання інверсійних окулярів водити автомобіль, перебувати в стані алкогольного сп'яніння або працювати на небезпечній техніці!

Нас знаходять по запитам: інвертоскоп купити в Луганську, інвертоскоп, інверсійні окуляри купити в Рівне, окуляри перевертають зображення, інвертоскоп купити в Кіровограді, купити окуляри перевертають зображення, інверсійні окуляри купити в Черкасах, інвертоскоп купити, інвертоскоп купити в Луцьку, купити інвертоскоп, інвертоскоп купити в Севастополі, призматичні окуляри Київ, окуляри перворчівающіе зображення купити в Хмельницькому, інвертоскоп Київ, інвертоскоп купити в Миколаєві, окуляри інверсійні купити в Сімферополі, купити інвертоскоп, інвертоскоп купити в Кривому розі, інвертоскоп купити в Кременчуці, інвертоскоп купити в Херсоні, інвертоскоп купити в Львові, інвертоскоп купити в Запоріжжі, інвертоскоп, інвертоскоп купити в Донецьку, купити інвертоскоп, інвертоскоп купити в Дніпропетровську, купити інверсійні окуляри в Києві, інвертоскоп купити в Харкові, купити окуляри перевертають зображення в Харкові.

 Другая посылка