Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Крапельний полив

Наявність і актуальні ціни будь ласка уточнюйте у менеджерів, вони можуть відрізнятися від опублікованих на сайті. Дуже ефективний і найбільш популярний серед фермерів спосіб зволоження грунту - крапельний полив! Завдяки застосуванню крапельної стрічки вода досягає кореневої системи конкретного рослини з мінімальними втратами. Можливість автоматизації крапельного поливу привела до зменшення витрат часу і економії ресурсів.Всі підкатегорії


50 м емітерна крапельна стрічка Celik PowerDrip

125 грн
Витрати води:
Відстань між крапельницями:
Купити
Детальніше

100 м емітерна крапельна стрічка Celik PowerDrip

225 грн
Витрати води:
Відстань між крапельницями:
Купити
Детальніше

500 м емітерна крапельна стрічка Celik PowerDrip

750 грн
Витрати води:
Відстань між крапельницями:
Купити
Детальніше

2500 м емітерна крапельна стрічка Celik PowerDrip

3 150 грн
Витрати води:
Відстань між крапельницями:
Купити
Детальніше

Емітерна крапельна стрічка купити

Минув той час, коли сільськогосподарська діяльність полягала практично повністю в ручній праці і вимагала величезної кількості сил і часу. Завдяки сучасному інвентарю можна автоматизувати садові роботи, і головне, отримуючи задоволення від процесу, а не доглядаючи за ділянкою до знемоги.

Одним з таких корисних пристосувань є система крапельного поливу. Вона дозволяє збільшити врожайність в 1,8-3,5 разів, спростити процес зрошення, що в свою чергу позитивно позначається на рентабельності вашої праці.

Переваги використання крапельного поливу:

1) допомагає збільшити врожайність культур;
2) дозволяє оптимізувати кількість води при поливі;
3) запобігає накопиченню надлишкової вологи в землі, що може стати причиною втрати її якостей;
4) знижує ризик вимивання корисних речовин і ерозії грунту;
5) полегшення сільськогосподарської діяльності.

Інтернет-магазин Rodim пропонує купити систему крапельного поливу, яка прослужить довгий час. Крім перерахованих властивостей, правильно підключений інвентар подає воду безпосередньо до коріння, краплі не розбризкуються на гілки і листя, що виключає виникнення опіків на рослинах при надмірному сонячному випромінюванні. Крапельна стрічка забезпечує повільну подачу струменя, що сприятливо позначається на засвоюваності мінеральних речовин, що подають на посіви разом з водою.

Така система зрошення може бути використана на будь-якій ділянці землі, незалежно від його площі. Установка не вимагає спеціальних знань, з нею легко впорається садівник-любитель.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити еміттерну крапельну стрічку Celik PowerDrip або іншого виробництва. Всі представлені у нас вироби мають сертифікати, що підтверджують їх якість. Додавши кілька додаткових елементів, можна встановити повністю автоматичну систему, яка буде працювати без втручання людини.

Шланг для крапельного поливу підійде для розміщення як на відкритому грунті, так і в теплиці. Він може бути з'єднаний з будь-яким джерелом води, будь то свердловина або окрема ємність.

 Другая посылка