Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Прилади нічного бачення

Компанія RoDim пропонує купити прилад нічного бачення - оптичний пристрій, який дозволяє бачити в темряві.Всі підкатегорії


Прилад нічного бачення 2х24 - Yukon NVMT Spartan

4 430 грн
Купити
Детальніше

Прилад нічного бачення 3х42 - Yukon NVMT Spartan wp

5 550 грн
Купити
Детальніше

Прилад нічного бачення 3х50 - Yukon Exelon

6 670 грн
Купити
Детальніше

Прилад нічного бачення 1х24 - Yukon NVMT Spartan з маскою

6 715 грн
Купити
Детальніше

Прилад нічного бачення купити в Харкові!

Сьогодні прилад нічного бачення вже міцно увійшов в масову культуру, як атрибут крутого спецназу або морського котика, що крадеться в ночі. Однак насправді, цивільних моделей приладів нічного бачення (або ПНВ, як його називають), теж велика кількість. Багато мисливців, страйболісти, просто любителі активного спорту набувають і широко використовують ці прилади.

Особливості: 1. Триразове збільшення і світлосильний об'єктив NVMT 2 (3x42) дозволяє успішно застосовувати прилад для спостережень на великих (до 200 м.) Відстанях. Разом з тим прилад зберіг в собі традиційні переваги у вазі, компактності, залишаючись кишеньковим монокуляром. Це самий універсальний прилад в серії. NVMT 2 (3x42) - єдиний прилад, який може бути використаний з усіма аксесуарами Yukon вже в базовій комплектації. 2. Прилади нічного бачення NVMT поєднують в собі компактність, ергономічність конструкції і мала вага з високою якістю оптики та надійністю. Покриття корпусу типу "софт" створює відчуття комфорту при користуванні приладом і захищає його від вологи, пилу і бруду. Навіть в умовах підвищеної вологості прилад легко утримується в руці. Кришка об'єктива в знятому стані кріпиться до корпусу, що виключає її втрату. Великим плюсом NVMT є також зручне розташування кнопок включення. 3. Лінзи приладу з багатошаровим просвітленням виготовлені з високоякісного оптичного скла і відрізняються високими частотно-контрастними характеристиками. Високоякісний компактний прилад нічного бачення призначений для спостереження і орієнтації в нічних умовах. Особливістю даного вироби є його багатофункціональність. Прилад оснащений двома кріпильними гніздами 1/4 дм. Використовуючи ці гнізда, за допомогою спеціального перехідника, прилад може бути закріплений на маску і використовуватися як окуляри. При установці приладу на кріплення, з лазерним целеуказателем, його можна використовувати в якості прицілу нічного бачення. В NV MT використовуються светосильние об'єктиви з поліпшеним частотно-контрастними характеристиками. Це дозволяє домогтися в приладі високої якості зображення. Прилад управляється електронними кнопками включення. У ньому використовується особливо потужна, але економне ИЧ підсвічування на імпульсному режимі роботи. Зовнішня поверхня приладу шорстка, негладка, для екстремальних польових умов. Однак, при падінні прилад може вийти з ладу. Малогабаритний прогумований корпус забезпечує надійну влагозащищенность вироби. NV MT WP у виконанні Waterproof зберігає свою працездатність при зануренні у воду. Прилад повністю автономний і може діяти до 20 годин на одному елементі 123 R при температурі від - 30 ° С + 40 ° С. Прилади упаковуються в індивідуальні ударостійкі чохли, виконані з тканини Кардура. Ваш прилад ідеальний для професійного і аматорського застосування, включаючи: - спостереження в природній обстановці - діяльність поліції та правоохоронних органів - пошук і порятунок - човновий спорт - промисловий лов риби - охорона, безпека.

Типи приладів нічного бачення. Перед покупкою будь-якого типу ПНБ, необхідно зрозуміти, для яких цілей він вам необхідний і в яких умовах буде використовуватися - це важливо, тому що кожен тип приладу має свої особливості і недоліки. Покоління 1. Найдешевший і доступний на ринку прилад. До його мінусів можна віднесли спотворення зображення по краях і сильну засвічення картинки від випадкових джерел світла. Такий прилад стане в нагоді, якщо використовувати його далеко від міст, де випадкова засвічення виключена. У той же час, він найбільш доступний і ціна приладу нічного бачення такого типу не кусається. Покоління 1+. Це покоління ПНБ вже набагато менше спотворює зображення і не піддається засветке. Можливості ПНВ класу I + вже набагато ширше, ніж типу I, а й дорожче: більш досконала конструкція позначається на ціннику вельми значно. Покоління 2. Це вже майже професійний інструмент. Навіть світла від зоряного неба вистачає для повноцінної роботи. Цей тип ПНБ має об'єктивами великого діаметра, близько 50-60 мм. Також вони здатні збільшувати предмет в 3х-5х раз. З таким збільшенням можна зафіксувати, фігуру людини з відстані в 400-500 метрів. Ціна питання теж цілком собі професійна. Є ще покоління 2+ і 3, але вони в основному використовуються військовими і рятувальниками, а також досить дорогі. На що варто звернути увагу при виборі? При виборі ПНБ важливими характеристиками є кратність (здатність до збільшення об'єкта, вказується в назві першою цифрою), діаметр об'єктива (чим більше, тим більше світла може зібрати, тим яскравіше картинка), поле зору (вказується в градусах, чим більше - тим краще).

Нас знаходять по запитам: прилад нічного бачення купити в Сумах, прилад нічного бачення, прилад нічного бачення купити в Рівне, прилад нічного бачення для пейнтболу, прилад нічного бачення купити в Кіровограді, купити прилад нічного бачення для полювання, прилад нічного бачення купити в Черкасах, прилад нічного бачення купити, прилад нічного бачення купити в Луцьку, купити прилад нічного бачення, купити прилад нічного бачення в Києві, прилад нічного бачення Київ, прилад нічного бачення купити в Хмельницькому, прилад нічного бачення Київ, прилад нічного бачення купити в Миколаєві, прилад нічного бачення купити в Львові, купити прилад нічного бачення, прилад нічного бачення купити в Кривому Розі, прилад нічного бачення купити в Кременчуці, прилад нічного бачення купити в Херсоні, купити в Львові прилад нічного бачення, прилад нічного бачення купити в Запоріжжі, прилад нічного бачення, прилад нічного бачення купити в Одесі, купити прилад нічного бачення, прилад нічного бачення купити в Дніпропетровську, купити в Києві прилад нічного бачення, прилад нічного бачення купити в Харкові, купити прилад нічного бачення в Харкові.Другая посылка