Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Коліматорні приціли

Компанія RoDim пропонує купити коллиматорні приціли в Харкові!Всі підкатегорії


Фильтр товаров
Виробник
Скинути

Приціл коліматорний 1x20 Discovery

1 350 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний HD103 Bassell

1 360 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний 1x34 Panther

1 400 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний 1x30 Discovery

1 480 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний 1x22 Harrier

1 540 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний 1x30ST Discovery

1 580 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний 1x25DS Discovery

1 590 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний 1x35RD Discovery

1 800 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний JH600 Bassell

1 820 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний JH800 Bassell

2 020 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний BJ200 Bassell

2 150 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний 1x35 Tempest

2 300 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний 1-22x33 Wraith SCRD-17

2 550 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний BJ101 Bassell

2 690 грн
Купити
Детальніше

Приціл коліматорний BJ306 Bassell

2 700 грн
Купити
Детальніше

Коліматорні приціли купити в Харкові!

Приціл коліматора, або в просторіччі коллиматор - дуже популярний і затребуваний тип прицілу. Його часто можна побачити у фільмах або комп'ютерних іграх. Будь-яка зброя виглядає модніше, якщо на ньому стоїть приціл коліматора - так кажуть мережеві жартівники. Втім, коліматор зобов'язаний своєю популярністю не тільки футуристичний увазі і мережевим експертам. Це дійсно зручна і практична річ, що на порядок спрощує прицілювання і стрілянину. Як працює приціл коліматора? Коліматорні оптичні приціли використовують поєднання прицільної мітки безпосередньо з цілью без проміжних елементів стабілізації. Такий приціл зручний, тому що ціль не перекривається стволом і завдяки цьому легше визначити випередження. Основа конструкції - скло з обмеженою пропускною спроможністю, на яке проектується особлива мітка. Найчастіше виконується у вигляді кільця. Точка в центрі - марка. Марка виконує роль прицілу. Марка може виглядати у вигляді галочки, стандартного перехрестя - в залежності від моделі.

Коліматори бувають двох видів:

- відкриті. Більш простий і дешевий тип, немає оптичного збільшення зображення. Просто скляний або пластиковий екран з яскравою крапкою. Є більш наворочені моделі з додатковою інформацією, але якщо ваша мета купити приціл коліматора недорого, то ці примочки вам не потрібні.

- закриті. Більш складна і дорога система, що дозволяє збільшити зображення до 1,5 рази. Така кратність не спотворює кут огляду і вважається оптимальною. Таким чином, можна отримати компроміс між оптичним прицілом і коллиматором, хоча звичайно про повноцінну оптику мова не йде. До того ж закриті приціли знижують огляд.

Нас знаходять по запитам: приціл коліматора купити в Сумах, приціл коліматора, приціл коліматора купити в Рівне, приціл коліматора для пейнтболу, приціл коліматора купити в Кіровограді, купити приціл коліматора для полювання, приціл коліматора купити в Черкасах, приціл коліматора купити, приціл коліматора купити в Луцьку, купити приціл коліматора, купити приціл коліматора в Києві, приціл коліматора Київ, приціл коліматора купити в Хмельницькому, приціл коліматора Київ, приціл коліматора купити в Миколаєві, приціл коліматора купити в Львові, купити приціл коліматора, приціл коліматора купити в Кривому Розі, приціл коліматора купити в Кременчуці, приціл коліматора купити в Херсоні, купити в Львові приціл коліматора, приціл коліматора купити в Запоріжжі, приціл коліматора, приціл коліматора купити в Одесі, купити приціл коліматора, приціл коліматора купити в Дніпропетровську, купити в Києві приціл коліматора, приціл коліматора купити в Харкові, купити приціл коліматора в Харкові.Другая посылка