Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Корморізки

Компанія RoDim пропонує купити корморізку, зернодробарку, подрібнювачі кормів і коренерізки з ручним приводом і можливістю підключення електродвигуна. Корморізка і крупорушка - незамінні помічники в господарстві!Всі підкатегорії


Кукурузолущилка ручна

400 грн
Купити
Детальніше

Корморізка ручна

450 грн
Купити
Детальніше

Зернодробарка (крупорушка)

1 550 грн
Купити
Детальніше

Корнерізка ручна дискова

1 490 грн
Купити
Детальніше

Подрібнювач кормів дисковий

1 550 грн
Купити
Детальніше

Корнерізка "Коза-Нова"

1 750 грн
Купити
Детальніше

Подрібнювач з електродвигуном

2 550 грн
Купити
Детальніше

Коренерізка електрична "Бочка"

2 500 грн
Купити
Детальніше

Зернодробарка Елікор-2

2 850 грн
Купити
Детальніше

Кормо та зернодробарка Елікор-1

2 900 грн
Купити
Детальніше

Зернодробарка + кукурудзяні качани Елікор-3

2 950 грн
Купити
Детальніше

Зернодробарка + коренерізка + трава Елікор-4

3 250 грн
Купити
Детальніше

Подрібнювач кормів, корнерізка, корморізка ручна дискова купити в Харькове!

Утримання домашніх тварин вимагає від людини багато сил і часу. Одним з найбільш трудомістких процесів є процес заготовки та годування. І якщо догляд за декількома курками не складає складність, то тримати численне поголів'я, в тому числі з великою рогатою худобою - не кожному під силу. Полегшити старання фермерів допоможуть сучасні пристрої, серед яких і корморізка.

Дане пристосування допомагає подрібнити зерно, фрукти, овочі і різні добавки, які є їжею для тварин. Завдяки коренерізці можна за мінімальний час подрібнити десятки кілограм заготовлених коренеплодів.

Інтернет-магазин Rodim пропонує купити корморізки різного виду і під різні обсяги зерна або овочів. Пристрої ділять на два види - ручні і електричні. Перші підійдуть, якщо у вас невелика кількість тварин або ж в основному вони харчуються готовими подрібненими сумішами, і необхідно тільки трохи додавати овочів або фруктів. В інших випадках краще скористатися електричними корморізками, які в рази прискорять процес підготовки продуктів для поголів'я.

Подрібнювачі також діляться по виду продуктів, що вимагають дроблення. Для соломи є спеціальні січкарні, які зменшують стебла і роблять їх більш зручними для використання в їжу дрібними та середніми тваринами.

Зернодробарки мають спеціальну конструкцію, що дозволяє перетворити злакові культури в подрібнену однорідну масу. На нашому сайті представлені моделі, де можна вибрати рівень помелу - дрібний чи великий.

Ми пропонуємо купити електричні та ручні дискові подрібнювачі кормів за доступною ціною.

Переваги подрібнювачів:

1) універсальність. Пристрій підходить для дроблення різних зернових культур, включаючи горох, овес, а також очерет, сіно, люцерну та інші;
2) тривалий термін експлуатації. Корморізки, представлені в нашому інтернет-магазині, виконані з якісного металу;
3) високий ступінь захисту при використанні;
4) ефективність і економія часу при підготовці кормів для тварин.

Купуючи крморізку в Rodim, ви отримуєте якісне обладнання, що є незамінним помічником для догляду за домашніми тваринами.Другая посылка