Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Арбалети

Усі арбалети, представлені у нашому магазині, адаптовані до законодавства України щодо обмеження сили натягу і мають експертно - кримінальні укладення МВС.Всі підкатегорії


Арбалет MAN KUNG - 150A2

2 248 грн
Купити
Детальніше

Арбалет MAN KUNG - 150A3TC

2 323 грн
Купити
Детальніше

Арбалет MAN KUNG - 150A1

2 438 грн
Купити
Детальніше

Арбалет MAN KUNG - 150A3W

2 473 грн
Купити
Детальніше

Арбалет TDR - 2012 M (з прицілом)

2 813 грн
Купити
Детальніше

Купити арбалет в Харкові!

Компанія RoDim пропонує купити арбалет в Україні. Своїй назві, арбалет зобов'язаний двом латинських слів, Arkus-цибулю і Ballista- метальні машини. Арбалет, за своїм принципом дії, це метальна зброя, що представляє собою потужний цибулю, закріплений горизонтально на дерев'яній ложі. Відрізняючись за способом прицілювання від цибулі, арбалет дозволив підняти точність стрільби на зовсім інший рівень. Поява арбалета на озброєнні в середньовічних військах, ознаменувало собою кінець існування відокремленої касти лучників. Людина, що володіє лише початковими навичками стрільби, міг змагатися з професійним стрільцем, крім того, нищівну силу арбалета, набагато перевершувала нищівну силу лука. Звичайно, сучасні арбалети дуже важко порівнювати із середньовічними, вони відрізняються і зовнішнім виглядом, і немає в них тієї гігантської мощі. Сучасні матеріали і технології, що застосовуються при виробництві арбалетів, перетворили їх на ефективну зброю для полювання та розважальної стрільби. Арбалет- це одне з найцікавіших військових винаходів в людській історії. Зовнішній вигляд арбалета і спусковий механізм наводять на думку про те, що арбалет це перехідна ланка між цибулею і вогнепальною зброєю, але насправді це не так. Вперше з'явившись приблизно в V столітті до н. е., арбалет як і цибуля складався на озброєнні різних армій світу до початку століття XVI, а потім, з появою вогнепальної зброї, був з озброєння знято. Завершився військовий період його історії. З засоби знищення живої сили противника він став суб'єктом розваги, полювання і спортивних змагань.

Нас знаходять по запитам: арбалет купити в Харкові, арбалет, арбалет купити в Рівне, арбалети, арбалет купити в Кіровограді, арбалет купити, арбалет купити в Черкасах, арбалет якісний, купити арбалет, арбалет купити в Луцьку, купити арбалет в Києві, арбалет купити в Сумах, арбалет Київ, арбалет купити в Хмельницькому, арбалети Київ, арбалет купити в Миколаєві, арбалет купити в Мелітополі, купити арбалет в Чугуєві, арбалет купити в Кривому розі, арбалет купити в Кременчуці, арбалет купити в Херсоні, арбалет купити в Львові, арбалет купити в Запоріжжі, арбалет купити в Рівне, арбалет купити в Дніпропетровську, арбалет в Києві, арбалет купити Харків, купити арбалет в Харкові, арбалет Харків, низькі ціни, товар від виробника.

 Другая посылка