Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Гра Твістер

Твістер - весела, для підлоги гра для активної компанії. Той, хто виявиться самим гнучким, пластичним і вміє виповзати в буквальному сенсі з найскладніших ситуацій, той і переможе в грі



Всі підкатегорії


Підлогова гра "Твістер"

95 грн
Купити
Детальніше

Гра Твістер купити в Харкові!

У гру Твістер грають на розстеленому на підлозі поле, на якому зображені великі кольорові кола (червоний, жовтий, синій і зелений) в чотири ряди по шість штук в кожному. Спеціальна рулетка прикріплена до квадратної дошці і служить генератором випадковості. Рулетка розділена на чотири секції: права нога, ліва нога, права рука, і ліва рука. Кожна секція подразделена на чотири кольори.

Нас знаходять по запитам: гра твістер купити в Луганську, гра твістер, гра твістер купити в Рівне, твістер гра, гра твістер купити в Кіровограді, гра твістер купити, гра твістер купити в Черкасах, гра твістер купити в Луцьку, купити гру твістер, гра твістер купити в Севастополі, гра твістер Київ, гра твістер купити в Хмельницькому, гра твістер купити в Миколаєві, гра твістер купити в Сімферополі, купити гру твістер, гра твістер купити в Кривому розі, гра твістер купити в Кременчуці, гра твістер купити в Херсоні, гра твістер купити в Львові, гра твістер купити в Запоріжжі, гра твістер купити в Донецьку, гра твістер купити в Дніпропетровську, купити гру твістер в Києві, гра твістер купити Харків, купити гру твістер в Харкові, гра твістер Харків , купити гру твістер Україна, низькі ціни, товар від виробника.



Другая посылка