Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Кінетична скульптура

Компанія RoDim пропонує купити незвичайний подарунок і навчальну іграшку - кінетичну скульптуру голландського художника і скульптора Тео Янсена.



Всі підкатегорії


Кінетична скульптура Тео Янсена

275 грн
Купити
Детальніше

Кінетична скульптура Тео Янсена купити в Харкові!

Тео Янсена будує величезні споруди, що нагадують скелети тварин, які здатні пересуватися під впливом вітру по піщаних пляжів. Янсен називає ці скульптури «тваринами» або «створіннями». Відкрийте для себе чудеса кінетичних скульптур Тео Янсена з представленою моделлю, яка є мініатюрною версією чудового творіння Янсена. Кінетичну скульптуру рухає вітер і інженерний геній Янсена, при цьому не потрібно ні електрики, ні батарей. Купіть кінематичну скульптуру Тео Янсена, адже це не тільки цікавий і оригінальний подарунок, а й корисний освітній інструмент в руках Вашої дитини.

Нас знаходять по запитам: незвичайний подарунок купити в Луганську, іграшка оригінальна, кінетична скульптура купити в Рівне, незвичайна іграшка, іграшка кінетична скульптура купити в Кіровограді, кінетична скульптура купити, Скульптура Тео Янсена купити в Черкасах, незвичайний подарунок купити, наукова іграшка купити в Луцьку , купити навчальну іграшку, кінетична скульптура купити в Севастополі, подарунок сувенір Київ, кінетична скульптура купити в Хмельницькому, іграшка наукова Київ, модель Тео Янсен купити в Миколаєві, кінетична скульптура купити в Сімферополі, купити сувенір Тео Янсен, подарунок кінетична скульптура купити в Кривому розі, цікава іграшка купити в Кременчуці, конструктор кінетична скульптура купити в Херсоні, навчальна іграшка купити в Львові, кінетична скульптура купити в Запоріжжі, модель Тео Янсена кінетична скульптура, конструктор Тео Янсен купити в Донецьку, купити конструктор Тео Янсен в Україні, кінетична скульптура купити в Дніпропетровську, купити кінетична скульптура в Києві, кінетична скульптура купити Харків, купити кінетична скульптура в Харкові.



Другая посылка