Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Сітка для огірків

Наявність і актуальні ціни будь ласка уточнюйте у менеджерів, вони можуть відрізнятися від опублікованих на сайті. Сітка для огірків - це пластикова, гнучка сітка, розроблена спеціально для вертикальної і горизонтальної підтримки плентаються рослин, а також квітів, які мають довге стебло.Всі підкатегорії


Сітка для огірків, ширина 1,7 м, довжина 50м

288 грн
Купити
Детальніше

Сітка для огірків, ширина 1,7 м, довжина 100м

634 грн
Купити
Детальніше

Сітка для огірків, ширина 1,7 м, довжина 500м

1 700 грн
Купити
Детальніше

Сітка для огірків, ширина 1,7 м, довжина 1000м

4 150 грн
Купити
Детальніше

Шпалерна огіркова сітка купити в Харкові!

З приходом весни у дачників і мешканців приватних будинків настає найгарячіша пора. Необхідно підготуватися до посівних робіт, привести до ладу ділянки і оновити теплицю або стійки для рослин. Додатково необхідно подбати про організацію ділянки для посадки і зростання кучерявих культур, наприклад, огірків чи бобових. Їх стебла прагнуть зростати вгору, а не розстилатися по землі, тоді можна домогтися гарного врожаю.

В даному випадку незамінним пристосуванням стане сітка для огірків або шпалерна. Спектр застосування такого інвентарю великий, і не обмежується вирощуванням однієї рослини. В інтернет-магазині Rodim ви можете купити сітку для огірків, яка буде служити опорою для малини, винограду, помідорів, квасолі та інших бобів.

Застосовується сітка і для підтримки та підв'язки квітів, з її допомогою можна створити красиву клумбу, пустити рослини вздовж паркану або стін будинку, альтанки. Для завзятих садівників за допомогою матеріалу можна створювати хитромудрі конструкції, живі огорожі різної форми і розміру.

Головні переваги огіркової сітки - це легкість і міцність. Вона легко розтягується між двох опор, і служить не один сезон, заощаджуючи ваші гроші на придбання спеціальних конструкцій.

Особливості шпалерної сітки:

1) не гниє;
2) виконана з міцних пластикових ниток, здатних витримувати високе навантаження;
3) тривалий період експлуатації - прослужить кілька сезонів;
4) стійка до впливу сонячних променів;
5) не обмежує проникнення повітря, вологи і світла до рослин;
6) проста в застосуванні і не вимагає спеціальних навичок для установки.

Купивши сітку для підв'язки огірків, ви економите свій час і фінанси. Даний матеріал сприяє повноцінному розвитку культури, облагороджує ваш садову ділянку, полегшуючи доступ до плодів при збиранні врожаю. За допомогою сітки для огірків в теплиці легко організувати оптимальне розміщення грядок, відокремити одні рослини від інших.

Все що знадобиться - це дві основи, серед яких натягується полотно на ту довжину і висоту, що вам потрібна. По закінченню сезону сітку можна так само легко зняти і зберігати до наступного року.Другая посылка