Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів

Мангали

Компанія RoDim пропонує купити розбірні мангали для шашлику типу «Чемодан», які в останні роки користуються все більшою популярністю.Всі підкатегорії


Розбірний мангал "Чемодан" на 6 шампурів

380 грн
Купити
Детальніше

Розбірний мангал "Чемодан" на 8 шампурів

430 грн
Купити
Детальніше

Розбірний мангал "Чемодан" на 10 шампурів

490 грн
Хіт
Купити
Детальніше

Розбірний мангал "Чемодан" на 12 шампурів

540 грн
Купити
Детальніше

Купити мангал для шашлику в Харкові!

Мангали для шашлику стали традиційною частиною відпочинку людей, адже смажити шашлики на свіжому повітрі найзручніше за допомогою компактного переносного мангала. Мангал - це спеціальний короб на ніжках, в якому передбачені отвори для фіксації шампурів і барбекю, а також для припливу повітря до вугілля. Складаний мангал для шашлику «Чемодан» легко розбирається і транспортується, що дуже зручно для дач, ділянок і в польових умовах. Ви можете купити мангал для шашлику з кількістю посадочних місць від 6 до 12 шампурів.

Нас знаходять по запитам: мангал купити в Луганську, мангали, мангал купити в Рівне, мангал купити в Кіровограді, мангал купити, мангал купити в Черкасах, мангали купити, мангал купити в Луцьку, купити мангал, мангал купити в Севастополі, мангал київ, мангал для шашлику, мангал купити в Хмельницькому, мангали київ, мангал купити в Миколаєві, мангал купити в Сімферополі, купити мангали, мангал купити в Кривому Розі, мангал купити в Кременчуці, мангали купити в Херсоні, туристичні мангали, розбірні мангали купити в Львові, розкладні мангали, мангал купити в Запоріжжі, мангал розбірний, мангал купити в Донецьку, мангали купити в Дніпропетровську, купити мангал в Києві , мангал купити Харків, купити мангали в Харкові.

 Другая посылка