Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів
Більше 10 років досвіду з виготовлення унікальних металоконструкцій і тентових виробів
 • Вибір оптимального виду тентового виробу
  Вибір оптимального виду тентового виробу

  Вхідні дані: бажаний розмір в зібраному і в розібраному вигляді; тривалість експлуатації до наступної розбирання; наявність твердої і рівної поверхні для установки; максимально допустимий час збирання.

 • Вибір оптимального виду тентового виробу
  Проектування і узгодження макету

  Вибір виду і кольору тканини. Наявність, розташування і кількість стін, вікон, дверей і рекламних логотипів. Створення візуалізації та затвердження виробу. Друк кольоропроби і виробництво першого зразка.

 • Вибір оптимального виду тентового виробу
  Виготовлення та відправка покупцеві

  Залежно від складності конструкції термін виготовлення від 2 до 20 робочих днів з моменту оплати авансу 50% від вартості замовлення. При необхідності робиться фото або відео звіт. Отпрака Новою поштою або самовивіз в Харкові.

Хіти продажів
 • Торгове обладнання
 • Спортивне обладнання
 • Різне
Про нас

Спортивне обладнання і товари для дому та саду

Компанія RoDim працює з 2007 року на ринку України. За більш ніж 10 років було налагоджено надійне і взаємовигідне співробітництво з багатьма зарубіжними і вітчизняними виробниками.

Основними напрямками діяльності нашої компанії є:

 1. поставка широкого асортименту універсальних тентів тарпаулін для сільського господарства, будівництва, туризму і побутового використання;
 2. виготовлення та продаж різноманітних каркасно тентових і пневмоконструкций: намети для торгівлі, намети і павільйони, великі торгові парасольки і розкладні лоточні столи, надувні арки для спортивних змагань і рекламні ростові ляльки для агітації;
 3. поставки класичних чавунних гирь для чемпіонату України;
 4. поставка пошукових неодімових магнітів і титанових лопат для шукачів скарбів;
 5. поставка спеціальних потужних рогаток і аксесуарів для риболовлі slingshot bowfishing;
 6. виготовлення та продаж оригінальних іграшок і ексклюзивних сувенірів ручної роботи під замовлення.

Переваги роботи з RoDim

 • надійність - ми виконуємо замовлення точно в обумовлені терміни і завжди враховуємо побажання замовника. Якщо вам потрібен надійний і відповідальний партнер, то ми завжди раді і готові до роботи;
 • мінімальні ціни на продукцію досягаються за рахунок прямих поставок з-за кордону або співпрацею з безпосереднім виробником;
 • якість всієї тентової продукції удосконалювалась в міру зростання нашого досвіду і освоєння новітніх технологій і різних видів тканини. Застосування спеціальних оверлочних швів з наступним їх проклеюванням на дорогому обладнанні.
 • унікальність і впізнаваність виробів досягається за рахунок нанесення на тент повнокольорового друку сублімаційним методом - бренду, логотипів, різної реклами. Агітаційні намети, тенти і шатри позитивно виділять Вас серед конкурентів.
 • виконуємо нестандартні вироби за вашим технічним завданням: пошив даху для садової гойдалки, заміна тенту для старої парасольки, виготовлення нового тенту для китайського шатра.
 • послідовність і звітність роботи (проектуємо замовлений виріб і робимо візуалізацію, стверджуємо з замовником, виробляємо, робимо фото або відео звіт і відправляємо перевізниками по всій Україні).
Другая посылка