Список відкладених
Товар доданий в список відкладених
Каталог товарів
Більше 10 років досвіду з виготовлення унікальних металоконструкцій і тентових виробів
 • Вибір оптимального виду тентового виробу
  Вибір оптимального виду тентового виробу

  Вхідні дані: бажаний розмір в зібраному і в розібраному вигляді; тривалість експлуатації до наступної розбирання; наявність твердої і рівної поверхні для установки; максимально допустимий час збирання.

 • Вибір оптимального виду тентового виробу
  Проектування і узгодження макету

  Вибір виду і кольору тканини. Наявність, розташування і кількість стін, вікон, дверей і рекламних логотипів. Створення візуалізації та затвердження виробу. Друк кольоропроби і виробництво першого зразка.

 • Вибір оптимального виду тентового виробу
  Виготовлення та відправка покупцеві

  Залежно від складності конструкції термін виготовлення від 2 до 20 робочих днів з моменту оплати авансу 50% від вартості замовлення. При необхідності робиться фото або відео звіт. Отпрака Новою поштою або самовивіз в Харкові.

Хіти продажів
 • Торгове обладнання
 • Спортивне обладнання
 • Різне
Про нас

RoDim - інтернет магазин для всієї родини! 

Виготовлення під замовлення брендованих шатрів великих і малих розмірів, агітаційних торгових наметів з нанесення логотипу, парасольок для кафе з друком Вашої реклами, ростових ляльок для промоакцій, оформлювальних арок для спортивних змагань.

Широкий асортимент корисних товарів: водостійкі тенти тарпаулін і ПВХ, спортивні чавунні гирі, турніки і бруси, розкладні столи і крісла, ліжка-розкладачки, санки, гвинтові колуни для дров, драбини, кріплення для плівки зіг-заг, титанові лопати, пошукові магніти.

Унікальні і незвичайні речі: гіроскопи, двигуни Стірлінга, криптекси, радіометри Крукса, снігові кулі, музичні шкатулки, скляні калейдоскопи ручної роботи, іграшки чарівний екран, букети з м'яких іграшок, іменні м'які іграшки з метрикою, клінки ассассина, світлові мечі STAR WARS, маска Дарта Вейдера, шахи зоряні війни, гнучкі піаніно, шотландські волинки, бамбукові флейти, калімби, терменвокси, звукові викрутки доктора Хто, головоломки тантрікс, інвертоскопи, періскопи, стереоскопи, псевдоскопи, монокуляри.

Другая посылка